Szukasz nowoczesnych produktów do swojego punktu gastronomicznego? Sprawdź ofertę od Silikomart Polska!

Szukasz nowoczesnych produktów do swojego punktu gastronomicznego? Sprawdź ofertę od Silikomart Polska!

Czy silikon w kuchni to dobry pomysł? Wypróbuj produkty marki Silikomart Polska i przekonaj się sama lub sam!

Silikomart oferuje swoim klientkom i klientom produkty wyłącznie najwyższej jakości. Produkują oni m.in. silikonowe foremki do ciast, babeczek i innych wypieków. Ogromną zaletą tego typu produktów jest to, że mogą być stosowane w temperaturach od -60 °C do nawet +230 °C! Ich elastyczność, wytrzymałość i odporność na starzenie idealnie spełni swoje zadanie zarówno w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jak i w gospodarstwach domowych. Silikomart Polska gwarantuje, że ich silikonowe produkty tworzone we Włoszech są w pełni bezpieczne, bezwonne, całkowicie nietoksyczne i pozbawione smaku. Silikomart na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie swoich klientek i klientów.

Producent silikonowych elementów wyposażenia Silikomart – genialny design i doskonała jakość w jednym!

Jeżeli chcesz, aby Twoje wyposażenie lokalu gastronomicznego było najlepszej jakości, a także prezentowało się niezwykle wyjątkowo, to postaw na produkty od marki Silikomart. Wysoka klasa silikonu wykorzystywana w ich wyrobach, potwierdzona jest przez włoską jakość. Pośród ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się cukiernictwem, uznanie zyskały silikonowe formy do wypieków firmy Silikomart Polska do pieczenia, deserów lodowych, produktów opartych na żelatynie lub czekolady. Wszystkie produkty od producenta Silikomart możesz zakupić przy pomocy sklepu ChefStore lub na stronie internetowej Gastromania.pl

Jakie produkty marki Silikomart możesz znaleźć na stronie Gastromania.pl?

Producent Silikomart ma w swojej ofercie naprawę wiele artykułów wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Są to m.in.: silikonowe formy do pralin, galaretek, czekoladek oraz mniejszych przystawek na bazie żelatyny, profesjonalne pudełka w wielu kolorach na makaroniki, silikonowe zestawy form do lodów i przystawek na patyczkach, silikonowe zestawy form do sandwichów lodowych, ciasteczek i deserów złożonych z wielu warstw, silikonowe formy do mniejszych, silikonowe zestawy form do wielowarstwowych deserów i przystawek, zaokrąglonych deserów i galaretek oraz wiele więcej!