Przechowywanie lodów – jaki jest najbardziej skuteczny sposób na utrzymanie ich w odpowiedniej temperaturze?

Przechowywanie lodów – jaki jest najbardziej skuteczny sposób na utrzymanie ich w odpowiedniej temperaturze?

Czym charakteryzują się kuwety do lodów? Sprawdź już dziś!

Głównym zadaniem elementów wyposażenia wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych, jakimi są kuwety do lodów, jest podawanie i przechowywanie lodów. Są produkowane ze stali nierdzewnej, która jest odporna na długotrwałe działanie niskich temperatur oraz korozję. Charakteryzuje się także wysoką wytrzymałością oraz odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Kuwety do lodów możesz spotkać w wielu rozmiarach i kształtach, np. prostokątnym i okrągłym. Kuwety do lodów są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego punktu gastronomicznego serwującego lody, dlatego warto postawić na te o wysokiej jakości.

Przechowywanie lodów – pojemniki i kuwety do magazynowania lodów

Lody są deserem, który wymaga specjalnego traktowania. Są one szczególnie chętnie zamawiane w upalne, letnie dni. Aby zachęcić ludzi do swoich produktów, warto postawić lody rzemieślnicze wykonane bez sztucznych barwników. Przechowywanie lodów musi być przeprowadzane w odpowiedniej temperaturze i przy zachowaniu właściwych środków bezpieczeństwa. Wybór dobrej jakości witryny chłodniczej jest bardzo ważny i warto postawić na taką, która będzie wyposażona w wymuszony obieg powietrza oraz zautomatyzowany cykl rozmrażania. Tylko odpowiednie przechowywanie lodów jest nam w stanie zagwarantować ich prawidłowy smak i wygląd.

Dlaczego warto postawić na kuwety do lodów ze sklepu Gastromania.pl? Przekonaj się sama!

Profesjonalne kuwety do lodów są bardzo wygodnymi i przydatnymi pojemnikami do przechowywania lodów w szybko-zamrażarce szokowej, mroźni lub konserwatorze do mobilnej sprzedaży lodów. Dzięki szerokiej dostępności rozmiarów i wariantów z pewnością znajdziesz coś dla swojego lokalu gastronomicznego. Kuwety do lodów dostępne są także w zestawie z pokrywami, które zabezpieczają jej zawartość przed działaniem promieni słonecznych, wysokiej temperatury oraz różnego rodzaju drobnoustrojów i zanieczyszczeń.