Najlepsze naczynia do Twojego lokalu gastronomicznego wyłącznie w sklepie Gastromania.pl!

Najlepsze naczynia do Twojego lokalu gastronomicznego wyłącznie w sklepie Gastromania.pl!

Miski miedziane – efektowne przygotowywanie wyrobów cukierniczych w otwartych kuchniach

Cukiernicze miski miedziane firmy De Buyer o pojemności 9 litrów to idealne rozwiązanie do przygotowywania wyrobów cukierniczych w kuchniach pokazowych, otwartych oraz centrach szkoleniowych, a także w gospodarstwach domowych. Jest to naczynie, które jest łatwe do czyszczenia, praktyczne oraz wyróżnia się olbrzymią wytrzymałością. Poza wyrobami cukierniczymi można w niej przygotowywać surówki, sałatki i marynaty do mięs, ryb lub warzyw. Miski miedziane marki De Buyer perfekcyjnie sprawdza się podczas przygotowywania kremów, ciast i mas wypiekowych. Dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której sklep Gastromania.pl jest oficjalnym partnerem i przedstawicielem.

Miski emaliowane – oldschoolowa kolekcja emaliowanych naczyń może być Twoja!

Miski emaliowane marki APS z niebieskim wykończeniem o pojemności 0,08 litra to świetna i oldschoolowa kolekcja do Twojego lokalu gastronomicznego. Naczynia w tym stylu idealnie nawiązują do kultowego filmu „Miś” i baru Apis oraz odwzorowują charakter tamtych czasów w sposób prosty, ale jednocześnie nowoczesny. Miski emaliowane marki APS pasują perfekcyjnie do barów, bistro, restauracji, hoteli czy innych niezobowiązujących punktów gastronomicznych. Te naczynia można ze spokojem myć w zmywarce oraz sztaplować.

Wysokiej jakości naczynia kuchenne do lokalu gastronomicznego i gospodarstwa domowego

Sklep Gastromania.pl jest miejscem, które charakteryzuje się profesjonalizmem i oferowaniem wysokiej jakości urządzeń, akcesoriów i gadżetów gastronomicznych. Ich produkty wyposażają stołówki, restauracje, hotele, jadłodajnie, bary i inne lokale gastronomiczne. Jednak warto wspomnieć, że artykuły, które sprzedają, dedykowane są także dla gospodarstw domowych. Możesz tu znaleźć także wiele urządzeń elektrycznych, miarek kuchennych, patelni dla profesjonalistów, pojemników kuchennych oraz wiele, wiele więcej.