Kieliszki do grappy i kieliszki z tworzywa sztucznego – szeroki asortyment sklepu Gastromania.pl

Kieliszki do grappy i kieliszki z tworzywa sztucznego – szeroki asortyment sklepu Gastromania.pl

Kieliszki z tworzywa sztucznego – dlaczego warto postawić na ten materiał?

Wszystkie kieliszki z tworzywa sztucznego dostępne w sklepie Gastromania.pl są wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz są wolne od BPA. Kieliszki z tworzywa sztucznego do szampana o pojemności 0,15 litra został wyprodukowany z tworzywa sztucznego SAN. Tego typu naczynia sprawdzą się idealnie na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych w plenerze, na bankietach czy galach z rozdaniem nagród. Solidne materiały, z których zostały wykonane, gwarantują trwałość oraz to, że podczas upadku naczynia na podłogę, nic się z nim nie stanie. Sprawdź już dziś!

Postaw na wysokiej klasy kieliszki do Grappy – kupisz je na stronie internetowej Gastromania.pl!

Kieliszki do Grappy wyprodukowane przez markę Schott Zwiesel charakteryzują się specjalną i opatentowaną masą kryształową, która nie zawiera ołowiu i boru. Te naczynia z serii Bar Special wyróżniają się wyjątkową jakością i wyglądem. Ich atutem jest to, że zawierają dodatek tlenku tytanu i cyrkonu, który sprawia, że kieliszki do Grappy marki Schott Zwiesel cechują się bardzo wysoką odpornością na zarysowania, a także mają niezwykłą przejrzystość i połysk. Perfekcyjnie spełnią swoje zadanie zarówno u bezkompromisowych użytkowników, jak i u tych standardowych. Są idealną opcją na bankiety, imprezy plenerowe, do restauracji oraz do każdego baru lub hotelu.

Sklep Gastromania.pl – wysokiej jakości produkty na wyciągnięcie ręki!

Profesjonalne i wysokiej jakości kieliszki do Grappy, kieliszki z tworzywa sztucznego oraz wiele więcej produktów dostaniesz na stronie internetowej sklepu Gastromania.pl. Produkty oferowane tutaj charakteryzują się solidnym wykonaniem, niezwykłą trwałością oraz ciekawym designem. Możesz spotkać je w różnych kolorach, formach i kształtach co sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem sklepu Gastromania.pl.