Jakie okapy gastronomiczne są dostępne w sklepie internetowym Gastromania.pl?

Jakie okapy gastronomiczne są dostępne w sklepie internetowym Gastromania.pl?

Okap gastronomiczny – obowiązkowy element każdej profesjonalnej kuchni!

Aby kuchnia stała się w pełni profesjonalnym miejscem, musimy wyposażyć ją w dobrej jakości okap gastronomiczny. Dzięki takiemu wyposażeniu praca w tym miejscu stanie się o wiele bardziej przyjemna i znośna dla pracownic i pracowników. Jeżeli nie jesteś pewna lub pewien czy wybrany okap gastronomiczny będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy skontaktować się z osobami pracującymi w sklepie gastromania.pl, a oni z pewnością znajdą dla rozwiązanie idealne. Okapy gastronomiczne o długości większej niż 2,9 metra dostarczane są w kilku elementach po to, aby złożyć je w docelowym miejscu wybranym przez klientkę lub klienta.

Wydajny okap gastronomiczny – dlaczego warto postawić na ten z lepszej jakości materiałów?

Okapy gastronomiczne powinny wyróżniać się dużą wydajnością, ponieważ dzięki temu będą po prostu lepiej spełniały swoje funkcje. Każdy okap gastronomiczny, który możesz znaleźć w ofercie sklepu gastromania.pl został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów jak m.in. ferrytyczna stal nierdzewna AISI 445 w formie spawanej oraz nitowanej. Elementami każdego okapu są: rynienka ociekowa na tłuszcz, kranik do opróżniania zawartości rynienki oraz skropliny ściekające z labiryntowych filtrów tłuszczu. Dodatkowo niektóre okapy gastronomiczne wyposażone są w inne elementy jak na przykład otwory na ściankach bocznych czy króćce nadmuchowe.

Sprawdź, czym są łapacze tłuszczu! Szeroka oferta sklepu gastromania.pl

Łapacze tłuszczu to produkty, które również możesz znaleźć w asortymencie sklepu gastromania.pl. Jednak co to tak naprawdę jest? Łapacze tłuszczu stosowane są razem z okapami po to, aby czystość powietrza w kuchni była jeszcze lepsza. Warto pamiętać, że nie każdy okap gastronomiczny jest wyposażony w tego typu element, więc należy zwrócić na to uwagę. Łapacze tłuszczu są wykonywane najczęściej ze stali nierdzewnej, która cechuje się niesamowitą wytrzymałością.